Caboo a Manduca na cestách


Kočárky a nosítka v Egyptě 

Andrea v Egyptě nejen látkuje, ale také nosí. Učaroval jí předvázaný šátek Caboo. Tentokrát nám vyprávěla, jak je to v Egyptě s kočárky a nosítky.

Kdy jste začala Tobiase nosit?

Asi ve 4. nebo 5. týdnu.

Máte i kočárek?

Ano, používám i kočárek a mám ho i v Egyptě. Ale jsem asi jediná! Kočárek tady není úplně běžná věc. Střídám nosítko a kočárek podle toho, kde jsem. Pokud jedu do Hurghady, do starého města, tak mám malého v nosítku. Je tam hrozný provoz a s kočárkem je to tam nemožné. A ani bych z toho neměla dobrý pocit. Pokud jedeme někam, kde je to klidnější např. do Mariny nebo městečka El Gouna, které je na procházky jako stvořené, klidné a bez provozu (kdo byl v Egyptě tak asi ví, jak tady provoz vypadá - jeden velký chaos), tak tam jezdím s kočárkem. Tam občas potkám s kočárky i Egypťanky, ale to opravdu zřídka! NAOPAK tady hodně používají právě nosítka, šátky, a nejvíc děti nosí na rukou.

Jak jste se k nošení dostala?

Při hledání výbavičky jsem narazila na články o nošení a spousta mých kamarádek nosítka používá. Hodně cestujeme po exotických místech a tam je nošení běžnou praxí - podle mě přirozenou. Takže jedno s druhým a Caboo jsem měla doma.

Proč právě Caboo?

Zaujalo mne jak svým designem, tak svou jednoduchostí. Je to předvázaný šátek. Mám ráda věci, které mi usnadňují práci a tenhle systém je naprosto fantastický. Velmi se mi líbí design - čistý, jednoduchý, přitom si v něm každý najde to své, to mám moc ráda. Ještě mám Manducu, více ale používám Caboo, nějak jsem si na něj zvykla a automaticky sahám právě po něm.

Co se vám na nošení líbí?

Pocit blízkosti, ochrany a spokojenosti, a to že mám občas volné ruce.

Co vám nevyhovuje?

Nemám co vytknout. Jsem naprosto spokojená.

 

Sdílejte nás

Kontakty

Distributor pro ČR a SR:
MAMAJA group s.r.o.
Písková 666/14A,
747 07 Opava-Jaktař
tel.: +420 553 650 037
e-mail: info@mamaja.cz

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace z naší prezentace aktuálně, vyplňte níže uvedený formulář.