Mužský pohled na věc


A co na to Adrein manžel?

Látkování, přebalování s látkovými plenami na letištích, převážení špinavých plínek, praní, věšení, secvakávání plen a také nošení v nosítku nebo šátku. Není toho na Andreina manžela moc? Souhlasí s tím vším? Přebaluje? Nosí?

Co na látkovky říkal váš muž?

Můj manžel byl nadšený hned, jak jsem mu o nich řekla, pořád se mě ptal, kdy už začneme. Na začátku jsem používala pár týdnů jednorázovky. Jemu se hodně líbí to, že nespotřebováváme tuny jednorázovek. Sám samozřejmě také přebaluje. Máme Ella’s house a Pop-in a jemu více mu vyhovují Pop-in, protože jsou vše v jednom. Navíc se mu líbí, jak jsou rostoucí. Prostě chlap – když je v tom trochu „techniky“, tak to je hned lepší. Vadí mu asi jen to, že když peru večer a pračka dopere pozdě, tak je musí většinou pověsit, protože já usnu.

Nosí syna v šátku?

Nosí a rád! Caboo si velmi oblíbil a nosil i doma, chtěl mít syna u sebe, a když někam jdeme, vždycky se mě ptá, jestli mám nosítko? Teď, jak syn povyrostl, jsme přešli z Caboo na Manducu. Vyhovují mu obě nosítka. Caboo díky svému designu nevypadá jako klasický šátek, takže s tím problém neměl. Naopak si chválil jeho design a praktičnost i to, že je předvázaný.

 

Jak se cítí v Egyptě? Máte stejný pohled na tamní život?

Manžel je v Egyptě jako ryba ve vodě, on inicioval náš přesun do Egypta. Vybudoval zde vlastní kite centrum na místě, které nikdo neznal a bylo z tohoto hlediska neobjevené. Měl tehdy velmi dobrý „čuch“, věděl, že pro naši profesi je naprosto ideální. A tak teď pro naší kite školu máme v Egyptě i vlastní kite centrum. Moře, vítr a pláž jsou jeho život. Sem patříme.

 

Sdílejte nás

Kontakty

Distributor pro ČR a SR:
MAMAJA group s.r.o.
Písková 666/14A,
747 07 Opava-Jaktař
tel.: +420 553 650 037
e-mail: info@mamaja.cz

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace z naší prezentace aktuálně, vyplňte níže uvedený formulář.