Pop-in na cestách


Andrea Jandová (29 let) se svým přítelem a pětiměsíčním chlapečkem hodně cestuje. Část roku žijí a podnikají v Egyptě. Pracovně létají po celém světě. Jde to s tak malým dítětem? Jde to, když se rozhodla používat látkové pleny? Dává přednost kočárku, nebo šátku?


Andrea vede se svým přítelem kiteboardingovou školu. Už jste o tom slyšeli? Jezdíte na prkně po vodě, po sněhu nebo zemi a táhne vás drak. Pokud si to neumíte představit, nebo naopak chcete vědět víc, protože to chcete už dlouho zkusit, koukněte na Kite4fun.

Andrea dělí svůj čas mezi rodinu a podnikání. „Od března do listopadu žijeme v Egyptě a věnujeme se kitování, zbytek roku jsme někde jinde po světě a na skok pak v zimě v ČR. V Egyptě jsou nejlepší podmínky pro naše povolání: teplo, vítr, krásné a mělké moře a v neposlední řadě časová a cenová dostupnost pro naše klienty. Kdyby to nebyl Egypt, tak bychom byli určitě někde jinde u moře, je to náš život, patří to k nám,“ popisuje Andrea.


Jak vlastně s látkováním začala?
Jednou večer, když byla ještě těhotná, si povídala kamarádkou, která se věnuje látkování z profese, o tom, jaké to bude, až se syn narodí. Jak to bude s prací? Jak skloubit cestování s péčí o miminko? „A pak se mě zeptala, proč nevyzkouším látkové plenky. Při první zmínce jsem na ni koukala jako na blázna. Představila jsem si čtvercovky z vyprávění rodičů a babičky, večery trávené neustálým žehlením… Pak mi ale vysvětlila, že dneska už je všechno jinak, a díky ní jsem vlastně začala látkovat,“ vzpomíná Andrea. Společně vybraly pleny Pop-in a Ella’s house. Pak jí ještě doporučila předvázaný šátek Caboo a nosítko Manduca.Chcete vědět, jak to bude dál?
Jak to Andree jde? Jak se učí látkovat? Jak se látkuje a žije v Egyptě? Jak se v této zemi pere a suší pleny? Jak vychovávají děti Egypťanky? To a mnoho dalšího se dozvíte v našem novém letním seriálu. Sledujte náš web nebo Facebook. Upozorníme vás na každý nový díl.

Sdílejte nás

Kontakty

Distributor pro ČR a SR:
MAMAJA group s.r.o.
Písková 666/14A,
747 07 Opava-Jaktař
tel.: +420 553 650 037
e-mail: info@mamaja.cz

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace z naší prezentace aktuálně, vyplňte níže uvedený formulář.