Zkušenosti maminek s Pop-in


Společnost Mamaja group požádala čtyři maminky, aby po dobu jednoho roku používaly látkové plenky POP IN. Bude zaznamenávat jejich dojmy, radosti i strasti. Ty pak pravidelně zveřejní na nových webových stránkách www.pop-in.cz a facebooku. Další maminky se mohou zapojit do diskuze.

S maminkami, které používají naše plenky, jsme byli v kontaktu i dříve, ale nyní budeme jejich názory na plenky zveřejňovat. Doufáme, že tak dokážeme svým zákaznicím vyjít vstříc, podělit se o zkušenosti a poradit při řešení obtíží. Odstraníme problémy, které by je mohli trápit, zodpovíme více otázek,“ vysvětluje Kateřina Borunská z Mamaja group, proč se rozhodla odstartovat tento projekt.

Naše maminky

Do projektu se zapojila trojnásobná maminka Zuzana, která používala již starší verzi POP IN. Dále Lucie, která má dvě děti. Nejprve používala plenky u dcery, nyní u chlapečka. Může srovnat, zda je rozdíl při používání látkových plenek u holčičky a chlapečka. Třetí maminkou je Anna, která v září 2011 porodila svého prvního chlapečka, a čtvrtá Romana, ta porodila své první dítě na začátku srpna. Dvě maminky jsou zkušené, dvě prvorodičky.

Otestujeme novou verzi POP IN NEW GEN, různé druhy látkových plenek navzájem, papírovky s látkami,“ avizuje Borunská a dodává: „Zatím máme od maminek velmi pozitivní ohlasy. Dvě zkušenější maminky již látkové plenky používaly a jsem ráda, že je chtějí používat i u druhého dítěte. Anna i Romana, které plenky používají poprvé, nám sdělily, že jsou plenky velmi příjemné na dotek. Aniččin Kubík se v nich cítí velmi dobře.

Maminky mají díky tomuto projektu jedinečnou šanci vyměňovat si na Facebooku Mamaja.cz dojmy a diskutovat. Mamaja.cz spustila na svých stránkách také online chat, kde se mohou její zákaznice ptát na cokoli online.

První přebalení  Pereme a sušíme  Látkové pleny a zdraví dítěte
Co potřebujete k přebalování  Látkové vesrus jednorázové pleny  Jsou látkovky vhodné od narození?
Nejčastější obavy z látkovek  Jsou látkové plenky stále neobvyklé? Ovlivní látkové plenky to, kdy  dítě začně chodit na nočník?
Ekologie s látkovkami v praxi Výhody a nevýhody látkových plen Co byste měla vědět, než se pustíte do látkování

 

Také jsme se maminek z různých koutů republiky ptali, proč se rozhodly používat látkové plenky. Co nám řekly? Jejich odpověi najdete ZDE.

Pop-in používá také blogerka Žaneta, kterou pravidelně sledujeme. Chcete vědět, co si o nich myslí a co s nimi zažívá? Čtěte články na Přebaluju, kojím, neblbnu.

 

 

 

Sdílejte nás

Kontakty

Distributor pro ČR a SR:
MAMAJA group s.r.o.
Písková 666/14A,
747 07 Opava-Jaktař
tel.: +420 553 650 037
e-mail: info@mamaja.cz

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace z naší prezentace aktuálně, vyplňte níže uvedený formulář.